Cars
Vanmiddag hebben we Cars gezien in Pathe Scheveningen, wat een film ... tot in detail zo af.
Voorbeeld?
Een weiland met tractors maar je ziet ook al meteen dat het koeien zijn ... tractors en koeien? ja precies je leest het goed ... een wereld waar auto's praten en verliefd worden, maar ook dieren zijn zoals insecten en een razende stier ... ahhh weet je, je moet het gewoon zelf gaan zien.
Enne die piepvogeltjes van For The Birds, ze komen echt voorbij ... heel snel ... eigenlijk hoor je ze eerder dan dat je ze ziet!
Ontzettend veel verwijzingen naar Toy Story zoals 95 op Lightning McQueen en wat te denken van de banden "Lightyear".
Wat ook helemaal geweldig is, is de ouwe rot Paul Newman die een stem geeft aan Doc Hudson.
De soundtrack is trouwens ook goed, Randy Newman heeft zich weer mogen uitleven zoals in eerdere Pixar films .... ehm is het al duidelijk dat we lyrisch zijn? nee oke dan weten we dat ![]()
Als je gaat blijf dan ook echt zitten tot na de aftiteling .... 't is tenslotte een Pixar film en die is nooit afgelopen zolang de aftiteling loopt ... zelfs na de aftiteling niet ![]()
Gadisa - maandag 26 juni, 2006Ik heb al verschillende stukjes van deze filn op tv gezien en dat ziet er super leuk uit. Weer een film op mijn lijstje erbij die ik wil gaan kijken als die op dvd is :-)
schreef Linda | 27 juni 2006 06:21ik heb ook een aantal voorstukjes gezien....het ziet er geweldig uit, ik wil hem zeker zien :-)
schreef paola | 27 juni 2006 12:46
Categorie(ën):
