Tarzan boomhut
Categorie(ën): Gelezen
Verhuisbericht van Tarzan en Jane!Fortis, hoofdsponsor van de musical Tarzan, bouwt aan een speciale Tarzan boomhut op de boulevard van Scheveningen. Ron Link en Chantal Janzen, die de rollen van Tarzan en Jane vertolken, openen op 21 augustus 'hun' nieuwe optrekje.
De boomhut is een geschenk van Fortis ter promotie van de musical Tarzan die exclusief in het Scheveningse FORTIS Circustheater te zien is. De onthulling van de Fortis boomhut vindt plaats op dinsdag 21 augustus om 15.30 uur op de boulevard ter hoogte van Pier Scheveningen.
De boomhut is voorzien van spectaculaire beelden en junglegeluiden waar bezoekers zich in de boomhut even in de wereld van Tarzan wanen en beleven ze een vleugje van de legende. Na de opening op 21 augustus is de Fortis boomhut open voor publiek en gratis te bezichtigen tot en met 26 augustus.
Gadisa - woensdag 15 augustus, 2007
